(8017)3 06 08 13
+375 29 331 444 5

Iнтэрнацыянальная 11a, офiс 27

Iнтэрнацыянальная 11a, офiс 27

(8017)3 06 08 13
+375 29 331 444 5
(8017)3 06 08 13
+375 29 331 444 5

Iнтэрнацыянальная 11a, офiс 27

Расклад

  • Аўдыторыя 25

    Панядзелак
    19:00
    Нар.(В1)
    Кацярына Вераценнiкава
    Аўторак
    19:00
    Нар.(A1)
    Кацярына Вераценнiкава
    Серада
    19:00
    Нар.(В1)
    Кацярына Вераценнiкава
    Чацвер
    18:00
    Нід.(А1)
    Алёна Мельчанка
    19:30
    Нід.(B)
    Алёна Мельчанка
    Пятніца
    19:00
    Нар.(A1)
    Кацярына Вераценнiкава
    Субота
    10:00
    Дат.(A1)
    Міхаіл Зеляноўскі
    12:00
    Iсл.(A1)
    Ганна Кастунова
    14:00
    Iсл.(Исландский клуб (1-2 р в месяц))
    Ганна Кастунова
  • Аўдыторыя 26

    Панядзелак
    10:00
    Швед.(A1)
    Аляўціна Кабіца
    17:00
    Фін.(А2)
    Ніна Шпакоўская
    19:00
    Швед.(A1)
    Веранiка Гайдукевiч
    Аўторак
    19:00
    Швед.(A2)
    Ганна Марчанка
    Серада
    10:00
    Швед.(A1)
    Аляўціна Кабіца
    17:00
    Фін.(A2)
    Ніна Шпакоўская
    19:00
    Нар.(А2)
    Наталля Шчуроўская
    Чацвер
    19:00
    Швед.(A2)
    Ганна Марчанка
    Пятніца
    19:00
    Швед.(A1)
    Веранiка Гайдукевiч
    Субота
    10:00
    Швед.(В1.2)
    Аляўціна Кабіца
  • Аўдытория 27 (офіс)

    Панядзелак
    18:00
    Швед.(B2/C)
    Якаб Хiльдiнг
    Аўторак
    19:00
    Нар.(B1.2)
    Аляксандра Кукуць
    Серада
    19:00
    Дат.(A1)
    Міхаіл Зеляноўскі
    Чацвер
    19:00
    Швед.(С+)
    Настасся Майская
    Пятніца
    19:00
    Швед.(B2/C)
    Вікторыя Святкіна
    Субота
  • Аўдыторыя 27а

    Панядзелак
    10:00
    Нар.(A1)
    Наталля Шчуроўская
    19:00
    Швед.(В1)
    Яўгенія Гарунова
    Аўторак
    17:00
    Фін.(A1)
    Дар'я Раянтовіч
    19:00
    Фін.(B)
    Дар'я Раянтовіч
    Серада
    10:00
    Нар.(A1)
    Наталля Шчуроўская
    19:00
    Швед.(В1)
    Яўгенія Гарунова
    Чацвер
    17:00
    Фін.(A1)
    Дар'я Раянтовіч
    19:00
    Нар.(В1.2)
    Аляксандра Кукуць
    Пятніца
    19:00
    Нар.(A2)
    Наталля Шчуроўская
    Субота
    10:00
    Нід.(A1)
    Дзмітрый Зязюльчык
    11:30
    Нід.(B)
    Дзмітрый Зязюльчык
Аўдыторыя 25
Аўдыторыя 26
Аўдытория 27 (офіс)
Аўдыторыя 27а
Панядзелак
19:00
Нар.(В1)
Кацярына Вераценнiкава
10:00
Швед.(A1)
Аляўціна Кабіца
17:00
Фін.(А2)
Ніна Шпакоўская
19:00
Швед.(A1)
Веранiка Гайдукевiч
18:00
Швед.(B2/C)
Якаб Хiльдiнг
10:00
Нар.(A1)
Наталля Шчуроўская
19:00
Швед.(В1)
Яўгенія Гарунова
Аўторак
19:00
Нар.(A1)
Кацярына Вераценнiкава
19:00
Швед.(A2)
Ганна Марчанка
19:00
Нар.(B1.2)
Аляксандра Кукуць
17:00
Фін.(A1)
Дар'я Раянтовіч
19:00
Фін.(B)
Дар'я Раянтовіч
Серада
19:00
Нар.(В1)
Кацярына Вераценнiкава
10:00
Швед.(A1)
Аляўціна Кабіца
17:00
Фін.(A2)
Ніна Шпакоўская
19:00
Нар.(А2)
Наталля Шчуроўская
19:00
Дат.(A1)
Міхаіл Зеляноўскі
10:00
Нар.(A1)
Наталля Шчуроўская
19:00
Швед.(В1)
Яўгенія Гарунова
Чацвер
18:00
Нід.(А1)
Алёна Мельчанка
19:30
Нід.(B)
Алёна Мельчанка
19:00
Швед.(A2)
Ганна Марчанка
19:00
Швед.(С+)
Настасся Майская
17:00
Фін.(A1)
Дар'я Раянтовіч
19:00
Нар.(В1.2)
Аляксандра Кукуць
Пятніца
19:00
Нар.(A1)
Кацярына Вераценнiкава
19:00
Швед.(A1)
Веранiка Гайдукевiч
19:00
Швед.(B2/C)
Вікторыя Святкіна
19:00
Нар.(A2)
Наталля Шчуроўская
Субота
10:00
Дат.(A1)
Міхаіл Зеляноўскі
12:00
Iсл.(A1)
Ганна Кастунова
14:00
Iсл.(Исландский клуб (1-2 р в месяц))
Ганна Кастунова
10:00
Швед.(В1.2)
Аляўціна Кабіца
10:00
Нід.(A1)
Дзмітрый Зязюльчык
11:30
Нід.(B)
Дзмітрый Зязюльчык